Białe księgi
Webinaria

Uwolnij potencjał swojej organizacji dzięki bezpłatnemu audytowi bezpieczeństwa

W erze, w której bezpieczeństwo cyfrowe jest najważniejsze, zrozumienie słabych i mocnych stron infrastruktury IT ma kluczowe znaczenie. Weź udział w ekskluzywnym webinarium, prowadzonym przez Macieja Wawrzyniaka, eksperta ds. rozwiązań chmurowych Microsoft z AB S.A., aby dowiedzieć się, jak ocena rozwiązań może zrewolucjonizować Twoje podejście do cyberbezpieczeństwa, zgodności i migracji do chmury.
Modern workplace

Zarejestruj się i oglądaj webcast!

clock

Agenda :

  • Nawigacja po zgodności: Odkrywanie wpływu dyrektywy NIS 2.0 na kluczowe branże i sposobów na utrzymanie się na czele.
  • Ocena rozwiązań : Dogłębne omówienie procesu audytu, jego znaczenia i beneficjentów.
  • Portfolio audytów: Zbadanie kluczowych obszarów, które Twoja organizacja może poddać audytowi w celu zwiększenia bezpieczeństwa i wydajności.
  • Szybka ocena rozwiązań: Dostosowanie procesu audytu dla małych i średnich firm w celu uzyskania szybkich i skutecznych wyników.
  • Azure Solutions Assessments- jak audyt może wykraczać poza platformę Microsoft 365 i cyberbezpieczeństwo, przynosząc korzyści Twojej organizacji.
  • Zabezpieczenie audytu: Prosty proces ubiegania się o kompleksowy audyt dostosowany do Twoich potrzeb.
Nie przegap szansy, podnieś poziom bezpieczeństwa i zgodności organizacji. Obejrzyj to webinarium, aby dowiedzieć się, w jaki sposób audyt może stać się podstawą planowania strategicznego

Prowadzący

Microsoft Cloud Solutions Expert at AB S.A.

Maciej Wawrzyniak